Facebook

Dla Babci i Dziadka w Jarosławskiej Ochronce

20.01.2021

W Przedszkolu Niepublicznym im. Edmunda Bojanowskiego w Jarosławiu – podobnie jak w wielu naszych przedszkolach i ochronkach – głównym prezentem dla Babci i Dziadka (oprócz modlitwy) są JASEŁKA w wykonaniu dzieci. Nasze przedszkolaki przedstawiały je zazwyczaj w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Czas pandemii nie pozwala na zwyczajne świętowanie, więc musimy zadowolić się spotkaniem wirtualnym. Mając na uwadze przerwę świąteczną oraz przesunięty termin ferii zimowych, jasełka udało się nagrać w grudniu, a 20 stycznia 2021 r. krótkie życzenia w udekorowanej sali przedszkola. Każda grupa z wielką radością angażowała się w program, szczególnie w Koncert na 102. Dzieci przygotowały również laurki, które osobiście, z pomocą rodziców, wręczyły swoim Dziadkom.