Facebook

Czas pożegnań

W dniu 25 czerwca w przedszkolu w Kosienicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieciaki młodsze pożegnały starszaków, którzy już od września odfruną do szkoły. Podziękowały też siostrom i paniom za całoroczny trud i poświęcenie oraz opiekę i wsparcie każdego dnia. Na koniec nastąpiło rozdanie dyplomów dzieciom, prezenty i podziękowanie pracownikom przedszkola oraz rodzicom za dobrą współpracę, bo przedszkole nie tworzą tylko pracownicy i dzieci ale także rodzice. Razem tworzymy to dzieło i dbamy, aby dzieci dobrze wychowywać, by wyrosły na mądrych ludzi.